Kariéra

Kariéra

Krátce o Veolia Smart Systems 

Jsme dynamická česká firma s dvacetiletou zkušeností v oboru. Naším cílem je přinášet nejmodernější technologie co nejširšímu okruhu zákazníků. Vývoj nových produktů zajišťuje zkušený tým dvaceti odborníků, který využívá zázemí silné globální skupiny Veolia. Při výrobě klademe velký důraz na kvalitu, proto naše produkty vyrábíme v České republice.

Chcete si hrát v práci?

Už jako děti vás bavilo přemýšlet a hledat nová řešení? Jak vyrobit okno, které samo vyvětrá? Jak vyvinout žaluzii, která se sama natáčí? Pojďte si hrát do menší dynamické firmy se zahraniční účastí, kde vládne téměř rodinná atmosféra a velká flexibilita. 

Co můžeme nabídnout? 

Kreativitu a nadšení pro inovace, pružnou pracovní dobu, zajímavé mzdové ohodnocení včetně ročního bonusu, pět týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, profesní a jazykové vzdělávání i odborný růst.

Dobrou zprávu máme také pro milovníky kávy. U nás si opravdu pochutnáte. K dispozici máme kvalitní přístroj i druhy káv. Ano, je to možná maličkost… Pokud se vám ale bude ráno lépe vstávat a do práce se budete o malinko více těšit, pak je to dobrý základ.

Aktuálně hledáme

Stále hledáme talenty

Pracujete v oboru, ale nenašli jste v aktuálně vypsaných pozicích vhodné uplatnění? Nevadí, pokud máte zájem o práci u nás, zašlete nám svůj životopis. Pokud nás zaujme, můžeme flexibilně upravit pracovní zařazení a připravit vám na míru šitou nabídku.

Pro studenty a absolventy

Studujete technický či elektrotechnický obor? Zaujalo vás naše zaměření? Pošlete nám krátký životopis. Rádi vám nabídneme stáž či práci na zkrácený úvazek po dobu studia. Velmi rádi v našich řadách uvítáme také čerstvé absolventy.