O nás

O nás

Veolia Smart Systems vyvíjí, vyrábí a instaluje nejmodernější chytrá řešení s energetickou úsporou.

Jsme dynamická česká firma s dvacetiletou zkušeností v oboru. Vývoj nových produktů zajišťuje zkušený tým dvacítky odborníků, který využívá zázemí silné globální skupiny Veolia. Při výrobě klademe velký důraz na kvalitu, proto naše produkty vyrábíme v České republice. Naším cílem je přinášet nejmodernější technologie co nejširšímu okruhu zákazníků. Věříme, že vyšší energetická efektivita pomůže ke zlepšení životního prostředí.

Komplexní nabídka je určena pro bytové domy, komerční či obchodní areály, průmyslové závody i domácnosti. Naší prioritou je spokojený zákazník, kterému se chytrá řešení vyplatí. Proto také nabízíme flexibilní obchodní modely, které umožňují financovat počáteční náklady z dosažených úspor.

Dvacet let zkušeností

Skupina Veolia

Skupina Veolia patří v České republice k největším dodavatelům vodárenských a energetických služeb – pokrýváme základní lidské potřeby v nejvyšší kvalitě a komfortu. S našimi téměř 7 tisíci kolegy navrhujeme a dodáváme komplexní řešení pro vodní, odpadové a energetické hospodářství. Jsme součástí nadnárodní skupiny Veolia, která má více než 165 letou historii. Společnosti skupiny Veolia ČR ve vzájemné spolupráci a synergii tvoří jeden funkční celek. Proto vám můžeme nabídnout finanční úspory a nejmodernější technologická řešení na míru. Dlouhodobě se zaměřujeme na inovace, vývoj nových technologií šetrných k životnímu prostředí a napomáháme k udržitelnému rozvoji obcí, měst a průmyslových podniků.

Cítíme odpovĚdnost za budoucnost naší planety

Hlavním mottem našeho podnikání je snižování ekologické stopy, a to naší i našich zákazníků. Budoucnost naší planety nám není lhostejná, proto podporujeme vědecký pokrok a inovace. Hledáme unikátní řešení a technologie, snižující dopad lidské činnosti na životní prostředí.

Veolia v ČR (údaje za 2019)

Chcete vědět víc?