Pro rodinné domy

Pro rodinné domy

Fotovoltaika pro rodinné domy

Chcete snížit výdaje za elektrickou energii? Chcete zajistit její dostatek bez ohledu na to, zda svítí slunce či je pod mrakem? Hledáte nabídku, která je vhodná také na lomené střechy či vikýře?

Využijte nabídky fotovoltaických panelů od Veolia Smart Systems. Postaráme se o kompletní servis - od vstupní konzultace, výběru vhodného řešení, instalace, vyřízení dotace až po následný servis. 

Nejvýhodnější nabídka kompletního řešení na trhu

Řešení na míru za výhodnou cenu Ekologicky a s dotací Chytré řízení zdrojů Efektivní řešení i pro nestandardní střechy Dodávky na klíč Tichý a bezproblémový provoz
Řešení na míru za výhodnou cenu
Ekologicky a s dotací
Chytré řízení zdrojů
Efektivní řešení i pro nestandardní střechy
Dodávky na klíč
Tichý a bezproblémový provoz

Instalace fotovoltaických panelů se vám rozhodně vyplatí. Rodinné účty za elektřinu totiž snížíte v průměru o 24 000 korun ročně! Na míru vám zpracujeme řešení, které pokryje většinu vaší spotřeby a nestabilní vývoj cen elektřiny vás už neohrozí. Vyrobenou energii můžete díky bateriím také uchovat na dobu, kdy ji budete potřebovat. Náš systém také chrání a prodlužuje životnost baterií a zlepšuje tak celkovou návratnost investice.

Díky online monitoringu fotovoltaického panelu budete mít dokonalý přehled o vyrobené elektřině i ušetřených emisích CO2. Přispějete tak ke snížení emisí a ochraně životního prostředí. Část investic navíc můžete uhradit z dotace Zelená úsporám, kterou za vás vyřídíme.

Náš systém umí vyhodnotit množství vyrobené energie podle předpovědi počasí na další den a optimalizovat odběry z panelů, baterií a distribuční sítě. Pro spotřebu tak budete využívat v maximání míře vlastní energii a vaše odběry z veřejné distribuční sítě budou omezeny na minimum.

Pro instalaci fotovoltaických panelů nemusí být vaše střecha rovně šikmá. Naše řešení je vhodné i pro lomené střechy či vikýře s různým úhlem dopadu slunečního záření a různým zastíněním. Nestandardnost střechy přitom nemá velký vliv na výkon. U našich řešení dojde ke snížení výkonu o zhruba 10 %, zatímco u konkurence až o 70 %.

S vyřízením a instalací fotovoltaických panelů budete mít minimum starostí. Vše zařídíme za vás - od zpracování projektu přes veškeré povolení a jednání s úřady až po samotnou montáž a následný servis zařízení.

Provoz fotovoltaických panelů umíme optimalizovat tak, aby vyžadoval minimum vaší pozornosti. K dispozici máte dálkový webový monitoring a v případě výpadku jste informováni pomocí SMS. Naše řešení je navíc velmi tiché a zabere minimum místa. 

Typy fotovoltaických systémů - od S po XL

  S M L XL
Slunce svítí Energie ze slunce je využita pro spotřebu rodinného domu.  Energie ze slunce je využita pro spotřebu rodinného domu.  Energie ze slunce je využita pro spotřebu rodinného domu.  Energie ze slunce je využita pro spotřebu rodinného domu. 
    Přebytečná energie je uložena do baterií.  Přebytečná energie je uložena do baterií a využita na ohřev vody.  Přebytečná energie je uložena do baterií a využita na ohřev vody. 
        Přebytky energie mohou být odvedeny zpět do veřejné sítě. 
Polojasno a v noci Využíváte elektrickou energii z veřejné distribuční sítě.  Využíváte elektrickou energii uloženou v bateriích, po spotřebování pak energii z veřejné distribuční sítě.  Využíváte elektrickou energii uloženou v bateriích, po spotřebování pak energii z veřejné distribuční sítě.  Využíváte elektrickou energii uloženou v bateriích, po spotřebování pak energii z veřejné distribuční sítě. 
Blackout Stejně jako většina obyvatel ČR nemáte k dispozici elektrickou energii.  Využíváte elektrickou energii uloženou v bateriích.  Využíváte elektrickou energii uloženou v bateriích. K dispozici máte i teplou vodu.  Využíváte elektrickou energii uloženou v bateriích. K dispozici máte i teplou vodu. 

Dotace vyřídíme za vás

Dle zvoleného řešení garantujeme vyřízení dotace z programu Zelená úsporám až do výše 200 000 korun. 

Pošlete poptávku, o zbytek se postaráme

  • Máte předběžný zájem a zajímá vás, co bude následovat? V prvním kroku vám pomůžeme s výběrem vhodného řešení a vypracujeme projekt na míru vašim potřebám.
  • Po odsouhlasení zajistíme kompletní dodávku na klíč. Jednání s úřady, nezbytnou legislativu i veškeré papírování zařídíme za vás.
  • Z programu Nová zelená úsporám vyřídíme dotaci až do výše 200 000 Kč, která pokryje podstatnou část pořizovacích nákladů.
  • Samotná instalace zařízení a jeho testování proběhne zpravidla do 3 měsíců od podpisu smlouvy, pokud to klimatické podmínky dovolují.        

Reference

Prostory Teplárny Malešice svítí úsporněji a zdravěji

Prostory Teplárny Malešice svítí úsporněji a zdravěji

Prostory Teplárny Malešice jsou nově osvětleny moderními LED svítidly. Přes 600 dosluhujících svítidel bylo vyměno za nové LED osvětlení, které je řízené jasovými senzory s automatickým ovládáním. Výměnou osvětlení v areálu Teplárny Malešice se uspoří 75 % nákladů elektrické energie na svícení, což představuje úsporu elektrické energie téměř 460 MWh ročně, tedy kolem 900 tisíc korun za rok.

Číst dále
Výměna osvětlení v areálu Královský pivovar Krušovice

Výměna osvětlení v areálu Královský pivovar Krušovice

Původní svítidla jsme nahradili moderními LED svítidly a zároveň jsme optimálně zregulovali intenzitu svícení, a to za účelem dosažení úspor a zlepšení kvality osvětlení v pracovním prostředí. Celková úspora za období 10 let je více než 3 miliony korun.

Číst dále
Modernizace osvětlení ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.

Modernizace osvětlení ART ECON - Střední škola a vyšší odborná škola Praha, s.r.o.

Výměna osvětlení je jednou z méně časově náročných úprav, kterou lze ve veřejných budovách provést. Taková úprava přitom vede k úsporám energie v řádech desítek procent. Také proto je modernizace soustav osvětlení v portfoliu služeb společnosti Veolia. 

Číst dále
Veolia zprovoznila první rychlonabíjecí stanici v Ostravě

Veolia zprovoznila první rychlonabíjecí stanici v Ostravě

Skupina Veolia dál rozšiřuje síť nabíjecích stanic pro elektromobily. Po dvou rychlonabíjecích stanicích v Praze postavila společnost první takovou v Ostravě. Bude sloužit široké veřejnosti a standardní automobil nabije do 60 minut. V blízké době Veolia umístí dalších 15 stanic po celém Česku.

Číst dále
Chytré rodinné domy Zelený Zlonín

Chytré rodinné domy Zelený Zlonín

Pro mimořádně inovativní a ekologicky šetrný developerský projekt stovky domů severozápadně od Prahy jsme navrhli a dodali kompletní řídicí systém chytrého bydlení.

Číst dále
Chytré obchodní centrum – Retail park Bucharova

Chytré obchodní centrum – Retail park Bucharova

Skutečně chytré obchodní centrum vzniklo koncem roku 2018 v Praze 13. Jsme hrdí, že jsme v rámci tohoto projektu mohli instalovat hned několik našich chytrých produktů.

Číst dále
Inteligentní systém vytápění pro Olivovu dětskou léčebnu

Inteligentní systém vytápění pro Olivovu dětskou léčebnu

Olivova dětská léčebna v Říčanech u Prahy se může pochlubit tím, že vytápí velmi efektivně. Ve spolupráci s naší sesterskou společností Veolia Energie ČR jsme do celého objektu nainstalovali individuální regulaci teplot v místnostech pomocí systému IRC hlavic. 

Číst dále
Chytrá žaluzie s fotovoltaickým dobíjením a zcela bezdrátovým ovládáním

Chytrá žaluzie s fotovoltaickým dobíjením a zcela bezdrátovým ovládáním

Pro jednoho z největších výrobců oken ve střední Evropě, rakouskou společnost Internorm International GmbH, jsme vyvinuli a dodali bezdrátovou solární žaluzii.

Číst dále
Systém automatického focení procesu výroby

Systém automatického focení procesu výroby

Firma Carrier je světovým lídrem v oblasti špičkových klimatizačních a chladicích řešení. Pro výrobní závody v Berouně, Mýtě a Maďarsku jsme vyvinuli a dodali náš systém automatického focení procesu celé výroby. 

Číst dále
Chytrá regulace vytápění administrativní budovy PVK

Chytrá regulace vytápění administrativní budovy PVK

Do administrativního sídla Pražských vodovodů a kanalizací v Praze-Hostivaři jsme instalovali inteligentní systém individuálního řízení vytápění pomocí IRC (Individual Room Control) hlavic. 

Číst dále

Mám zájem

Zaujala vás nabídka kompletního zajištění instalace fotovoltaických panelů? Využijte možnost bezplatné konzultace s našimi odborníky!                                                        

Mám zájem